Partnerstwo

Już po raz trzeci spotykamy się w projekcie badawczym [więcej]. Dlatego możemy powiedzieć, że to wypróbowane partnerstwo. Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem jako lider projektu odpowiedzialna jest za jego realizację. Pracownicy naukowi Uczelni we współpracy i na podstawie zebranych przez SMG/KRC - partnera projektu, danych z badań jakościowych i ilościowych opracowują raporty cząstkowe oraz raport podsumowujący badanie. Przygotowują także badanie desk research. Wspólnie opracowujemy wytyczne do badań.


Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie

 

Uczelnia kształci wysokiej klasy specjalistów w zakresie socjologii, zarządzania i bezpieczeństwa narodowego. Dba o to by absolwent nie tylko odnalazł się na rynku pracy, ale umiał również zaplanować swoją ścieżkę kariery i realizować wyznaczone przez siebie cele. Zajęcia na studiach licencjackich i podyplomowych prowadzą dydaktycy i praktycy biznesu, w formie tradycyjnej jak i Distance Learning. Autorska konstrukcja programu oparta jest o dewizę JEDEN DYPLOM - DWA ZAWODY, co oznacza, że absolwent otrzymuje wiedzę z dwóch dziedzin nauki: kierunkowej oraz specjalnościowej. Uczelnia organizuje liczne debaty, warsztaty i szkolenia, oraz prowadzi szeroko zakrojone doradztwo zawodowe. Współpracuje z wieloma urzędami publicznymi i największymi firmami w zakresie doradztwa personalnego.

www.wszp.edu.pl


Millward Brown SMG/KRC

 

Instytut Badań Rynku i Opinii Publicznej SMG/KRC Poland powstał w 1990 roku przy współudziale dwóch ośrodków analiz społecznych: SMG z Waszyngtonu oraz KRC z Nowego Jorku. W ciągu 18 lat swojej działalności Instytut stał się największym ośrodkiem badań społecznych i marketingowych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej, a od 2000 roku jest polskim przedstawicielem globalnej sieci Millward Brown International. W roku 2006 w SMG/KRC powstał departament ds. badań społeczno-ekonomicznych OBSIDIAN, który prowadzi analizy na zlecenia instytucji państwowych, samorządów oraz organizacji pozarządowych.

www.milwardbrown.pl


Biuro Projektu:
ul. Dereniowa 52/54,
02-776 Warszawa
tel.: (022) 855 49 16,
e-mail: biuroprojektowue@wszp.edu.pl


                                               
Strona główna   |   Baza wiedzy   |   Kontakt   |   © WSZP 2009   |   Polityka prywatności